Katilas KSW Alfa plius – 20 kW

Nauja prekė

1 020,00 € mokesčiai įsk.

-280,00 €

1 300,00 € mokesčiai įsk.

KSW Alfa Plus katilai yra viršutinio degimo kieto kuro įrenginiai su elektroniniu valdikliu
ir traukos ventiliatoriumi Patobulinta dumų kanalų konstrukcija užtikrina efektivumą.
Ergonomiškos durelės,judantys ardynas, užapvalintas katilo korpusas.
Garantinis laikotarpis yra 10 metų siūlių sandarumui,6 metai šilumokaičio sandarumui 2 metai garantija dalims.

Apšildomas plotas 200 m2

Daugiau informacijos

Dėmėsio: Paskutinė prekė!

Katilai Malkos/Briketai
Kuro rūšys Malkos/briketai

KSW ALFA serijos katilai su elektroninė valdymo sistema LOGIC tiems, kas vertina klasikinį sprendimą.Jie išsiskiria paparasta konstrukciją už labai patrauklią kainą. Katilo KSW Alfa gamyba remiasi į konstrukciją patikrinta daugelio metų naudojimo. Atsižvelgiant į dabartinius standartus konstrukcija buvo tobulinta. Labai efektyvus katilas geriausiai tinka šildyti mažus ir vidutinius pastatus (namai, garažai, sandėliai) Skirtas kurenti anglimis, bet galima efektyviai naudoti ir kitą kurą.
Paprastas naudojimas Paprasta konstrukcija praktiškai taip pat reiškia paprastą valdymą. Katilas turi platesnes patogesnes durelės, judantį ardyną. Dabar dar lengvesnis katilo valymas, katilo šone sumontuota rankeną, ją patraukus pelenai nubyra į peleninę.
Ekonomiškumas Klasikinis sprendimas buvo patobulintas, prailginant išmetamųjų dujų srauto dalį. Kaip rezultatas - mažesnės kuro sąnaudos , degimas iki 18 val. Elektroniis valdymas LOGIC reguliuoja siurblių ir ventiliatoriaus darbą, palaiko nustatytą vandens temperatūrą, kontroliuoja oro tiekimą į degimo kamerą.
PER EKO katilų gamyboje yra naudojamas aukštos kokybės plienas. Dvigubos suvirinimo siūlės užtikrina ilgalaikį sandarumą ir didesnį atsparumą korozijai. Garantinis laikotarpis yra 10 metų siūlių sąndarumui, 6 metai šilumokaičio sąndarumui, 2 metai garantija dalims.