Katilas KSW Alfa – 18 kW

Nauja prekė

755,00 € mokesčiai įsk.

-100,00 €

855,00 € mokesčiai įsk.

KSW Alfa serijos katilai yra viršutinio degimo

kieto kuro įrenginiai.

Patobulinta dumų kanalų konstrukcija užtikrina efektyvu šilumos pasisavinimą.

Ekonomiškas katilas skirtas kurenti anglimis, taip pat galima naudoti

kitą įvairų kurą.

Ergonomiškos durelės, judantys ardeliai, užapvalintas katilo korpusas. 

Apšildoma: 150 m2

Daugiau informacijos

Dėmėsio: Paskutinė prekė!

Katilai Malkos/Briketai
Kuro rūšys Malkos/briketai

KSW Alfa serijos katilai tiems, kas vertina klasikinį sprendimą. Jie išsiskiria paprasta konstrukcija už labai patrauklią kainą. Katilo KSW Alfa gamyboje naudojama konstrukciją patikrinta daugelio metų naudojimo.Atsižvelgiant į dabartinius standartus konstrukcija, buvo tobulinta. Labai efektyvus katilas. Geriausia tinka šildyti mažus ir vidutinius pastatus(namai, garažai, sandėliai) Skirtas kurenti anglimis , bet galima efektyviai naudoti ir kitą kurą.

Paprastas naudojimas: Paprasta konstrukcija praktiškai taip pat reiškia paprastą valdymą. Katilas turi platesnes patogesnes durelės, judančias ardeles. Dabar dar lengvesnis katilo valymas, katilo šone sumontuota rankena , ją patraukus pelenai nubira į peleninę. 

Ekonomiškumas: Klasikinis sprendimas buvo patobulintas, pailginant išmetamųjų dujų srauto dalį. Geresnis rezultatas - mažesnės kuro sąnaudos.

Tarnavimo laikas: PER EKO katilų gamyboje yra naudojamas aukštos kokybės plienas. Dvigubos suvirinimo siūlės užtikrina ilgalaikį sandarumą ir didesni atsparumą korozijai.

Garantinis laikotarpis: 10 metų siūlių sandarumui, 6 metai šilumokaičio sąndarumui, 2 metai garantija dalims. 

Papildomos galimybės: Katilo konstrukcija galima sujungti su valdikliu ir ventiliatoriumi. Šie komponentai pagerina degimo kokybę, palaiko nustatytą vandens temperatūrą ir kontroliuoja oro tiekimą į degimo kamerą.