Katilas KSP – 38 kW Duo

Nauja prekė

3 280,00 € mokesčiai įsk.

-800,00 €

4 080,00 € mokesčiai įsk.

Granulinis automatizuotas katilas

yra skirtas kūrenti kelių rūšių kurą. Šio katilo pagrindinis

privalumas yra kuro universalumas.

Galima kūrenti malkomis, pjuvenų briketais, stambiagabalinėmis anglimis.

LOGIC reguliavimo technologija įdiegta

katiluose ženkliai sumažina kuro sunaudojimą. (3 siurblių reguliavimas) 

Apšildoma 300-360 m2

Daugiau informacijos

Dėmėsio: Paskutinė prekė!

Katilai Granulės
Kuro rūšys Granulės

Granulinis šildymo katilas KSP Duo skirtas centriniam individualių namų, dirbtuvių, ūkinių pastatų bei garažų šildymui. Vandens temperatūra katile negali viršyti 95 °C. Darbinis slėgis negali viršyti 0,15 MPa.
KSP DUO automatinis granulinis katilas yra skirtas kūrenti kelių tipų kurą. Katile galite kūrenti smulkia anglį, medienos granules bei rankiniu būdu užkrauti kietą kurą pavyzdžiui malkas. Granulinio katilo pagrindinis privalumas tai kuro universalumas, galima kūrenti malkomis, pjuvenų briketais, akmens anglimi.
Katilas automatiniu būdu šildo tiek paduodamas kurą iš šalia esančio rezervuaro, tiek iš kameros užkraunamos rankiniu būdu - visą šį procesą valdo pūtiklis ir valdiklis. Bunkerį katile galima sumontuoti tiek kaireje tiek dešinėje katilo pusėje.
Šie granuliniai katilai priskiriami prie žemos temperatūros vandens katilų. Skirti naudoti centrinio šildymo vandens sistemose su gravitacine arba priverstine cirkuliacija atviroje sistemoje.
Automatinį degimo procesą kontroliuoja mikroprocesorius SP-24 LOGIC, kurio deka katilo naudingumo kooficientas viršija 90% , o kuro sąnaudos sumažėja iki 30 %
LOGIC pažangios kontrolės sistema su kintamąją reguliacija iš esmės sumažina kenksmingų medžiagų išmetimą į atmosferą ir sumažina kuro sąnaudas iki 30%. Kuro sunaudojimo optimizavimas prailgina katilo darbą su vienu užkrovimu ir tuo pačiu užtikrina aukštą naudojimo komfortą. Logic valdiklį aptarnauja 3 centrinio šildymo siurblius ir karšto vandens siurblį o taip pat kambario termostatą.
Pagrindinis granulinio katilo privalumas – platus naudojamo kuro asortimentas.